Обрати сторінку

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року Донецький національний університет імені Василя Стуса призначено базовим щодо проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади «Управління персоналом і економіка праці» для студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Олімпіада відбудеться 18-20 квітня 2018 р.
18 квітня – заїзд, реєстрація та поселення учасників олімпіади, консультація (початок орієнтовно о 15.00);
19 квітня – II етап олімпіади (виконання конкурсних завдань);
20 квітня – закриття олімпіади, нагородження переможців, від’їзд учасників Олімпіади.
Для участі в Олімпіаді від кожного закладу вищої освіти запрошується не більше трьох студентів, які навчаються за спеціальністю або освітньою програмою «Управління персоналом і економіка праці» – переможців І етапу олімпіади.
Студентам будуть запропоновані конкурсні завдання з наступних навчальних дисциплін: економіка праці та соціально-трудові відносини, управління трудовим потенціалом, фізіологія і психологія праці, організація праці, ринок праці, нормування праці, соціологія праці, управління конфліктами, управління персоналом, мотивація персоналу. Конкурс проходитиме у два тури. Перший тур – тестування на платформі Moodle з теоретичних основ фахових дисциплін, другий тур – письмова робота, що включатиме аналітичні та творчі завдання, розрахункові задачі.
Реєстрація учасників олімпіади буде проводитись 18 квітня з 9-00 до 18-00 на економічному факультеті Донецького національного університету імені Василя Стуса (кафедра управління персоналом та економіки праці) за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 4, кімната 301. Проїзд трамваєм №1,4, 6 до зупинки «Муніципальний ринок».
Учасники олімпіади обов’язково повинні мати при собі паспорт, студентський квиток (або довідку з місця навчання). За відсутності цих документів студенти до участі у олімпіаді не допускаються. Витрати на відрядження студентів здійснюються закладами вищої освіти, в яких вони навчаються. Прохання до учасників олімпіади: квитки на зворотню дорогу придбати завчасно.
Анкети студентів-учасників олімпіади, оформлені за встановленим зразком просимо надсилати до 20 березня 2018 р. електронною поштою за адресою: [email protected] (Тема: Олімпіада) та/або за адресою: кафедра менеджменту та поведінкової економіки, економічний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса, вул. Академіка Янгеля, 4, кімната 301, м. Вінниця, 21007.
Анкети надіслані пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть.
Довідки за телефонами:
Дороніна Ольга Анатоліївна, заступник декана економічного факультету з наукової роботи (тел. 050 268 01 70).
Марценюк Олеся Віталіївна, старший викладач (тел. 050 347 49 98 – питання поселення учасників олімпіади).
Сіпєєв Віктор Анатолійович, завідувач навчальної лабораторії з організації та забезпечення підвищення кваліфікації учасників освітнього процесу (тел. 095 506 82 20).

  1. Інформаційний лист до закладів вищої освіти