Запрошуємо вас взяти участь у VІІІ Всеукраїнській науковій конференції «Інформаційні технології і системи в документознавчій сфері», що відбудеться в змішаному форматі з використанням електронних комунікацій, дистанційно в додатку Microsoft Teams на каналі «Офіційні заходи кафедри ІСУ ДонНУ імені Василя Стуса» за посиланням http://surl.li/fwcnr 14 квітня 2023 року початок о 10:00 у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Основні напрями роботи конференції (СЕКЦІЇ):
1. Документ в інформаційному просторі ХХІ ст.
2. Інформаційні системи і технології в управлінні діяльністю підприємств.
3. Архівна справа та зберігання документної інформації в умовах сучасних викликів війни.
4. Стратегія і пріоритети бібліотечної діяльності.
5. Прикладні аспекти економічної діяльності.

Електронна адреса оргкомітету: [email protected]
Поштова адреса оргкомітету: Оргкомітет конференції, ауд. 232, вул. 600-річчя, 21, Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця.
Офіційні мови конференції: українська, англійська.

До 12 квітня 2023 року (обов’язково) надіслати на електронну адресу комітету – [email protected]
1. Заявку на участь (зразок додається);
2. Тези доповіді (електронну версію із дотриманням зазначених вимог).

Дистанційна участь у конференції БЕЗКОШТОВНА
Публікація в електронному варіанті (формат pdf) – безкоштовна.
Детальні умови проведення конференції буде надіслано додатково на електронну адресу, зазначену в заявці на участь у конференції

Інформаційний лист – за посиланням.