Спеціалізована вчена рада – захист Страшко В.І.

Створена згідно з наказом № 416.05 від 29 грудня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Страшка Володимира Ігоровича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка.
Науковий керівник: Костишина Тетяна Адамівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії Полтавського університету економіки і торгівлі.
З інформацією про дисертацію можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/496

Номер спецради ДФ 11.051.063
Шифр і назва спеціальності: 051 Економіка
Галузь знань: 05 Соціальні та поведінкові науки

.Склад ради:
1. Дороніна Ольга Анатоліївна, завідувач кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор економічних наук, професор.
2. Якимова Наталія Сергіївна, професор кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор економічних наук, доцент.
3. Панченко Ігор Володимирович, доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, кандидат економічних наук, доцент.
4. Маршавін Юрій Миколайович, професор кафедри соціоекономіки та управління персоналом Київського національного університету імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, професор.
5. Петрова Ірина Леонідівна, завідувач кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету економіки та права «КРОК», м. Київ, доктор економічних наук, професор.

Дата захисту: 27 лютого 2024 року об 11:00 (онлайн)
Донецький національний університет імені Василя Стуса (Zoom-конференція)

Відеозапис захисту