Спеціалізована вчена рада – захист Шевчук О.Ю.

Створена згідно з наказом № 392/05 від 06 грудня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Шевчук Олени Юріївни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини».
Наукові керівники:
АХНОВСЬКА Інна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри підриємництва, корпоративної та просторової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.
САВЧЕНКО Марина, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса.
З інформацією про дисертацію можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/489

Номер спецради ДФ 11.051.061
Шифр і назва спеціальності: 292 «Міжнародні економічні відносини».
Галузь знань: 29 «Міжнародні відносини»

1. ОРЄХОВА Тетяна Вікторівна, декан економічного факультету, професор кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор економічних наук, професор.
2. КОЗЛОВСЬКИЙ Сергій Володимирович, професор кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор економічних наук, доцент.
3. ШКУРАТ Марія Євгенівна, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, кандидат економічних наук, доцент.
4. РЕЗНІКОВА Наталія Володимирівна, професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин НН Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, доктор економічних наук, професор.
5. БУЛАТОВА Олена Валеріївна, перший проректор Маріупольського державного університету, м. Київ, доктор економічних наук професор.

Дата захисту:
Місце захисту: Донецький національний університет імені Василя Стуса (Zoom-конференція)