Спеціалізована вчена рада – захист Ружинскаса О.В.

Створена згідно з наказом № 415.05 від 29 грудня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Ружинскасу Олександру Віталійовичу на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 292 Міжнародні економічні відносини.
Науковий керівник: Кістерський Леонід Леонідович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса.
З інформацією про дисертацію можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/497

Номер спецради ДФ 11.051.062
Шифр і назва спеціальності: 292 Міжнародні економічні відносини
Галузь знань: 29 Міжнародні відносини

1. Савченко Марина Василівна, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор економічних наук, професор.
2. Орєхова Тетяна Вікторівна, декан економічного факультету, професор кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор економічних наук, професор.
3. Іщук Юлія Анатоліївна, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор філософії зі спеціальності Міжнародні економічні відносини, доцент.
4. Дугінець Ганна Володимирівна, завідувачка кафедри світової економіки Державного торговельно-економічного університету, м. Київ, доктор економічних наук, професор.
5. Яценко Ольга Миколаївна, професор кафедри міжнародної торгівлі і маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, м. Київ, доктор економічних наук, професор.

Дата захисту: 23 лютого 2024 року о 10:00 (онлайн)
Донецький національний університет імені Василя Стуса (Zoom-конференція)

Відеозапис захисту