Спеціалізована вчена рада – захист Колонюка С.М.

Створена згідно з наказом № 61/05 від 09.02.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Колонюка Сергія Миколайовича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 035 Філологія.
Науковий керівник: Космеда Тетяна Анатоліївна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри романо-германської філології та зарубіжної літератури Донецького національного університету імені Василя Стуса.
З інформацією про дисертацію можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/505

Номер спецради ДФ 11.051.069
Шифр і назва спеціальності: 035 Філологія
Галузь знань: 03 Гуманітарні науки

1. Загнітко Анатолій Панасович – професор кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктор філологічних наук, професор.
2. Калініченко Віра Ігорівна – завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат філологічних наук, доцент.
3. Радчук Ольга Вячеславівна – професор кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, доктор філологічних наук, професор.
4. Тищенко Олег Володимирович – завідувач кафедри іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, доктор філологічних наук, професор.
5. Шарманова Наталя Миколаївна – доцент кафедри української мови Криворозького державного педагогічного університету, кандидат філологічних наук, доцент.

Дата захисту: 12 квітня 2024 року о 10.00 (онлайн)
Донецький національний університет імені Василя Стуса (Zoom-конференція)

Відеозапис захисту