Спеціалізована вчена рада – захист Гринкевича Р.І.

Створена згідно з наказом № 316/05 від 04 жовтня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Гринкевича Романа Ігоровича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Науковий керівник: Шаульська Лариса Володимирівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
З інформацією про дисертацію можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/477

Номер спецради ДФ 11.051.056
Шифр і назва спеціальності: 073 «Менеджмент»
Галузь знань: 07 «Управління та адміністрування»

1. Савченко Марина Василівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса.
2. Трегубов Олександр Сергійович, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.
3. Панченко Ігор Володимирович, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.
4. Перерва Петро Григорович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», м. Харків.
5. Рєпіна Інна Миколаївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, м. Київ.

Дата захисту: 30 листопада 2023 року о 10:00
Донецький національний університет імені Василя Стуса (Zoom-конференція)

Відеозапис захисту