Спеціалізована вчена рада – захист Бартош І.І.

Створена згідно з наказом № 321/05 від 26.12.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Бартош Інни Іванівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 «Право».
Науковий керівник: Мовчан Роман Олександрович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права Донецького національного університету імені Василя Стуса.
З інформацією про дисертацію можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/442

Номер спецради ДФ 11.051.047
Шифр і назва спеціальності: 081 «Право»
Галузь знань: 08 «Право»

1. Коваль Ірина Федорівна – декан юридичного факультету, професор кафедри цивільного права і процесу, доктор юридичних наук, професор.
2. Павлюченко Юлія Миколаївна – професор кафедри господарського та адміністративного права, доктор юридичних наук, доцент.
3. Мартинюк Олексій Володимирович – доцент кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права, кандидат юридичних наук, доцент.
4. Дудоров Олександр Олексійович – професор кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Навчально-наукового Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор.
5. Вознюк Андрій Андрійович – завідувач наукової лабораторії з проблем протидії злочинності Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор.

Дата захисту: 23.02.23 р. о 15:00
Місце захисту: місто Вінниця, вул. Грушевського, 2 (навчальний корпус №3 Донецького національного університету імені Василя Стуса, аудиторія №125)

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації: