Спеціалізована вчена рада – захист Алярової А.В.

Створена згідно з наказом № 423.05 від 30 грудня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Алярової Аліни Вагіфовни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 073 Менеджмент.
Науковий керівник: Дороніна Ольга Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.
З інформацією про дисертацію можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/498

Номер спецради ДФ 11.051.064
Шифр і назва спеціальності: 073 Менеджмент
Галузь знань: 07 Управління та адміністрування

1. Томчук Олеся Валеріївна, професор кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, доктор економічних наук, професор.
2. Середа Ганна Володимирівна, доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, кандидат економічних наук, доцент.
3. Панченко Ігор Володимирович, доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, кандидат економічних наук, доцент.
4. Лопушняк Галина Степанівна, завідувач кафедри соціоекономіки та управління персоналом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, м. Київ, доктор економічних наук, професор.
5. Збрицька Тетяна Петрівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Одеського національного економічного університету, м. Одеса, кандидат економічних наук, доцент.

Дата захисту: 28 лютого 2024 року о 14:00 (онлайн)
Донецький національний університет імені Василя Стуса (Zoom-конференція)

Відеозапис захисту