Спеціалізована вчена рада ДФ 11.051.018

Створена відповідно до наказу МОН України №72 від 20.01.2021 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Громовенко Вікторії Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Гуманітарні науки» за спеціальністю «Філологія». Науковий керівник: Славова Людмила Леонардівна, доктор філологічних наук, доцент.  З інформацією про анотацію, дисертацію, висновок та відгуки можна ознайомитися за посиланням: https://abstracts.donnu.edu.ua/issue/view/328.

Голова ради: Загнітко Анатолій Панасович, д.філол.н, професор кафедри
Шифр і назва спеціальності: 035 “Філологія
Галузь знань: 03 «Гуманітарні науки»
Контакти: df11.051.018[email protected]
(0432) 50-87-84

1. Загнітко Анатолій Панасович, д.філол.н., професор кафедри, Донецький національний університет імені Василя Стуса
2. Оленяк Мар’яна Ярославівна, к,філол.н., доцент, Донецький національний університет імені Василя Стуса
3. Краснобаєва-Чорна Жанна Володимирівна, д.філол.н., професор, Донецький національний університет імені Василя Стуса
4. Петлюченко Наталія Володимирівна, д.філол.н., професор, Одеська національна музична академія ім. А.В. Нежданової.
5. Мізін Костянтин Іванович, д.філол.н., професор, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
Відповідальна особа:

Дата прийняття документів до розгляду: 22 січня 2021 р.
Дата захисту: 25 лютого 2021 року о 14-00
Місце захисту: Донецький національний університет імені Василя Стуса