Навесні 2018 року у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбулася Ректорська олімпіада для аспірантів. За підсумками олімпіади за 2017/2018 навчальний рік, переможців нагородили дипломами з таких дисциплін:

«Педагогіка вищої освіти»:

Диплом І ступеня – Осмоловська Анна Олександрівна, аспірантка 1 року навчання, історичного факультету;
Диплом ІІ ступеня – Гордєєва Ірина Олександрівна, аспірантка 1 року навчання, навчально-наукового інституту хімії;
Диплом ІІІ ступеня – Бібік Олександра Миколаївна, аспірантка 1 року навчання, кафедри філософії;
Котов Едуард В’ячеславович, аспірант 1 року навчання, історичного факультету.

«Іноземна мова (англійська)»:

Диплом І ступеня – Гресько Інну Миколаївну – аспірантку 1 року навчання, філологічного факультету.
Диплом ІІ ступеня – Дуванову Еллу Сергіївну – аспірантку 1 року навчання, навчально-наукового інституту хімії.
Диплом ІІІ ступеня – Гордєєву Ірину Олександрівну, аспірантку 2 року навчання, навчально-наукового інституту хімії.

Учасників Ректорської олімпіади для аспірантів 2017/2018 навчального року також нагородили грамотами у таких категоріях:

«За високі показники з теорії педагогіки вищої освіти»:

• Тарасенко Лілію Олександрівну, аспірантку 1 року навчання, економічного факультету.

«За достатній рівень знань з сучасної філософії»:

• Первушина Михайла Михайловича, аспіранта 2 року навчання, історичного факультету;
  • Гордєєву Ірину Олександрівну, аспірантку 1 року навчання, навчально-наукового інституту хімії.

«За високі досягнення у конкурсному завданні «Усне мовлення»»:

• Тарасенко Лілію Олександрівну, аспірантку 1 року навчання, економічного факультету.

За високі досягнення у конкурсному завданні «Творче письмо»:

• Омельчука Костянтина Олександровича, аспіранта 1 року навчання, економічного факультету.

Вітаємо переможців та учасників та бажаємо успіхів в подальших наукових здобутках.