Обрати сторінку

Олімпіада зі спеціальності УПіЕП

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. Донецький національний університет імені Василя Стуса призначено базовим щодо проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади «Управління персоналом і економіка праці» для студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Олімпіада відбудеться 17-19 квітня 2019 р.

17 квітня –  заїзд, реєстрація та поселення учасників олімпіади, консультація (початок о 15.00), екскурсія;
18 квітня II етап олімпіади (виконання конкурсних завдань);
19 квітня – закриття олімпіади, нагородження переможців (завершення орієнтовно о 13.00), від’їзд учасників олімпіади.

Студентам будуть запропоновані конкурсні завдання з таких навчальних дисциплін:
для СО «Бакалавр»: економіка праці та соціально-трудові відносини, управління трудовим потенціалом, фізіологія і психологія праці, організація та нормування праці, ринок праці, управління конфліктами, управління персоналом, мотивація персоналу.
для СО «Магістр»: менеджмент персоналу, менеджмент продуктивності, мотиваційний менеджмент, соціальна політика, HR-аналітика, управління зайнятістю, аудит персоналу, розвиток персоналу.

Для участі в Олімпіаді від кожного закладу вищої освіти запрошуються не більше двох студентів за кожним з освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр» (разом не більше чотирьох студентів від ЗВО), що навчаються за спеціальністю або освітньою програмою «Управління персоналом і економіка праці» – переможців І етапу олімпіади.

Олімпіада проходитиме у два тури. Перший тур – тестування на платформі Moodle з теоретичних основ фахових дисциплін, другий тур – письмова робота, що включатиме аналітичні та творчі завдання, розрахункові задачі.

Реєстрація учасників олімпіади буде проводитись 17 квітня з 9-00 до 18-00 на економічному факультеті ДонНУ імені Василя Стуса (м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 4, кімн. 308). Проїзд трамв. № 1, 4, 6 до зуп. «Муніципальний ринок».

Учасники олімпіади обов’язково повинні мати при собі паспорт, студентський квиток (або довідку з місця навчання), оформлене відрядження. За відсутності цих документів студенти до участі у олімпіаді не допускаються. Витрати на відрядження студентів здійснюються закладами вищої освіти, у яких вони навчаються.

Анкети студентів-учасників олімпіади, оформлені за встановленим зразком просимо надсилати до 22 березня 2019 р. електронною поштою за адресою: [email protected]  (Тема: Олімпіада) та/або за адресою: кафедра менеджменту та поведінкової економіки, економічний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса, вул. Академіка Янгеля, 4, кімн. 301, м. Вінниця, 21007.

Анкети надіслані пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть.

Довідки за телефонами: Дороніна Ольга Анатоліївна, заступник декана економічного факультету з наукової роботи (тел. 050 268 01 70).

Марценюк Олеся Віталіївна, старший викладач (тел. 050 252 87 34 – питання поселення учасників олімпіади).

Сіпєєв Віктор Анатолійович, завідувач Навчально-наукової лабораторії «Молодіжна наукова майстерня» (тел. 095 506 82 20).

Ознайомитися з Інформаційним листом можна за посиланням.