Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у III Всеукраїнській науково-практичній конференції «Комп’ютерні технології обробки даних» (КТОД 2022), що відбудеться на базі кафедри інформаційних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса.
Мета конференції – висвітлення власних наукових розробок, результатів наукових досліджень та досягнень вчених України в галузі комп’ютерної обробки і аналізу даних.
Організаційний комітет конференції запрошує вас взяти участь у роботі конференції, виступити з доповідями, продемонструвати власні програмні розробки. До участі в конференції запрошуються вчені, аспіранти, студенти та практики в галузі технологій обробки даних. Публікація результатів наукових досліджень є важливим інструментом для мотивації наукових досліджень. Формуються нові ідеї, методи та технології, які заслуговують уваги наукової спільноти України.
ТЕМАТИЧНІ СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:
Методи обробки і аналізу даних.
Інтелектуальні системи та мережі.
Експертні, рекомендаційні системи та системи підтримки прийняття рішень.
Бази даних і знань. Big Data.
Прикладні аспекти обробки даних в інформаційних системах.

Інформаційний лист – за посиланням.