Вітаємо студентів факультету хімії, біології і біотехнологій з отриманням заохочувальних грамот у ІІ етапі ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у наступних номінаціях:
неперевершений знавець фразеологіїПрисяжнюк Богдан Петрович, 1 курс СО «Бакалавр», 101 «Екологія»;
найдосвідченіший граматистМіщенко Анна Олександрівна, 1 курс СО «Магістр», 102 «Хімія», «Хімія»;
за вправне редагуванняМарценюк Наталія Сергіївна, 2 курс СО «Магістр», 102 «Хімія», «Хімія»;
поціновувач правописних змінПозднякова Анастасія Юріївна, 4 курс СО «Бакалавр», 102 «Хімія», «Хімія».
Вітаємо Степову Ганну Олександрівну, студентку 2 курсу СО «Магістр», спеціальності 091 «Біологія», з перемогою у ІІ етапі XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і зайнятим ІІ місцем серед студентів нефілологічних спеціальностей!
Бажаємо подальших перемог і нових звершень!