Обрати сторінку

Тематичний план держбюджетних науково-дослідних робіт у 2024 році

Протягом січня 2024 р. сформовано Тематичний план виконання науково-дослідних робіт Донецького національного університету імені Василя Стуса у 2024 році, які фінансуються за рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України. Фінансування НДР і розробок розподілено відповідно до наданого Міністерством освіти і науки розпису асигнувань за КПКВК 2201040 (наказ МОН України «Про обсяги фінансування фундаментальних і прикладних досліджень …, на 2024 рік за КПКВК 2201040» від 10.01.2024 р., № 19) та вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про формування тематичних планів робіт та розробок розробок закладів вищої освіти та наукових установ на 2024 рік» від 12.01.2024 № 37.

Формування Тематичного плану наукових досліджень і розробок Університету у 2024 році здійснювалося на підставі наступного:
1) Наказом МОН України від 10.01.2024 р., № 19, затверджено річний обсяг фінансування НДР у 2024 році у розмірі 1 165,650 тис. грн. за рахунок видатків загального фонду Державного бюджету України.
2) Відповідно до наказу МОН України «Про формування тематичних планів робіт та розробок розробок закладів вищої освіти та наукових установ на 2024 рік» від 12.01.2024 № 37, тематичний план наукових досліджень і розробок на 2024 рік, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, сформовано з дотриманням наступного:
– до тематичного плану включено фундаментальну НДР «Сполуки d- та f-металів із поліоксометалат-аніонами та прогнозування взаємодії у складнооксидних системах» (№ держреєстрації 0122U000762, керівник – РОЗАНЦЕВ Георгій Михайлович, проф., д-р хім. наук), яка за результатами конкурсного відбору отримала оцінку «високого рівня» (85,5 бали), виконання якої розпочато у 2022 рр. з обсягом фінансування в розмірі 65 % від потреби на 2024 рік, зазначеної у відповідному запиті на дослідження.

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН
наукових досліджень та розробок, які виконуються в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса за рахунок коштів Державного бюджету України у 2024 році (затверджений на засіданні науково-технічної ради ДонНУ імені Василя Стуса, протокол № 6 від 30.01.2024 р.)

Науковий напрям Тип роботи, номер держреєстрації Назва роботи Керівник
Фундаментальні наукові дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави
Найважливіші фундаментальні проблеми хімії та розвитку хімічних технологій
Хімя Фундаментальна НДР

№ держреєстрації: 0122U000762

Сполуки d- та f-металів із поліоксометалат-аніонами та прогнозування взаємодії у складнооксидних системах РОЗАНЦЕВ Георгій Михайлович, проф., д-р хім. наук