Протягом квітня-травня 2019 року у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбулася Ректорська олімпіада для аспірантів. Переможців нагородили дипломами з таких дисциплін:

«Педагогіка вищої освіти»:

Диплом І ступеня – Гресько Інну Миколаївну – аспірантку 1 року навчання, філологічного факультету.
Диплом ІІ ступеня – Котець Яну Юріївну – аспірантку 1 року навчання, кафедри філософії.
Диплом ІІІ ступеня – Козаченко Олену Євгенівну – аспірантку 1 року навчання, філологічного факультету.

«Іноземна мова (англійська)»:

Диплом ІІ ступеня – Дуванову Еллу Сергіївну – аспірантку 1 року навчання, навчально-наукового інституту хімії.
Диплом ІІІ ступеня – Гордєєву Ірину Олександрівну, аспірантку 2 року навчання, навчально-наукового інституту хімії.
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в подальших наукових здобутках.